1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ START DNIPRO LEAGUE 2019 
 
1.1. Ліга об’єднує 6 спортивних заходів з дистанціями 5, 10, 21, 42км та бігові дистанції триатлону. Кожен з цих заходів вирізняється унікальною природою місця проведення, рельєфом та покриттям. 1.2. Дати проведення заходів Ліги:  1-й захід — Легкоатлетичний крос на дистанції 5 та 10 км у рамках фестивалю спорту «Sport Day», Дата: 20 квітня за адресою вул. Космічна 10, парк розваг «Лавина», м.Дніпро  2-й захід — Змагання з триатлону з дисциплін Спринт, Олімпійка та Триал у рамках Dnipro Triathlon Fest 2019, Дата: 8-9 червня на Фестивальному причалі, м.Дніпро  3-й захід — Трейл на дистанції 5 та 10 км у рамках спортивного заходу «Galushkivka Trail»,Дата: 22 червня у с. Гречане Петриківського району, м. Дніпро  4-й захід — біг по шосе на дистанції 10 та 5 км у рамках спортивного заходу «10K Night Run», Дата: 27 липня за адресою вул. Набережна Перемоги 9Б у «BARTOLOMEO Best River Resort», м. Дніпро  5-й захід – біг по шосе на дистанції 10 та 5 км у рамках спортивного заходу  «DNIPRO VYSHYVANKY RUN» Дата: 24 серпня на Фестивальному причалі, м. Дніпро  6-й захід – по шосе на дистанції 5, 10, 21, 42км, естафета 2*21 км в рамках 4-го міжнародного  ATB Dnipro Marathon 2019, Дата: 22 вересня на площі Героїв Майдану, 1. м. Дніпро 1.3. Всі заходи можуть змінюватися і переноситися в інші локації. 
 
2.УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ 2.1 До участі у Start Dnipro League допускаються виключно спортсмени-аматори 2.2 До участі у Start Dnipro League не допускаються: - професійні спортсмени, для яких участь в змаганнях є основною професійною діяльністю  - спортсмени, які входять до складу національних та регіональних збірних з легкої атлетики чи триатлону. Є діючими членами ФЛАУ чи територіальних ФЛА чи інших спортивних федерацій в якості спортсмена, чи були членами на протязі останніх трьох років.   
 
3.РЕЙТИНГ ЛІГИ. 3.1. Рахується один залік, який обєднує дистанції 5, 10, 21, 42км, бігові етапи спринтерського, олімпійського етапів та триалу з триатлону, та естафету 2*21 км шляхом використання коєфіціенту складності дистанції застосованого до результату учасника ліги. 3.2. Після фінішу хоча б в одному забігу Ліги учасник одразу потрапляє в рейтинг Ліги. 3.3. За кожен забіг Ліги спортсмен отримує бали учасника. 3.4. Якщо учасник Ліги, не бере участь в одному з забігів Ліги, то за нього він отримує 0 балів. 3.5. Остаточне місце в рейтингу Ліги по завершенні сезону визначається за сумою балів. 3.6. При рівній кількості балів, переможець або призер буде визначатись за додатковим показником, а саме за більшою кількістю 1-х, 2-х, 3-х місць чи нижче. 3.7.  до Загального розрахунку балів за всіма заходами береться ТОП-100 учасників з кожної дистанції. 
 
 
4.РОЗРАХУНОК БАЛІВ 4.1. Кожен учасник який фінішував за часовим результатом нижче 20-го місця отримає один заліковий бал, або один бал помножений на коефіцієнт складності. 
4.2. Із 20-го місця учасник отримає збільшену кількість балів(дивіться таблицю) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
4.3. Коефіцієнти складності помножують кількість балів в залежності від складності дистанції. Дистанція 5км – коєф. 1 Дистанція 10км – коєф. 1,5 Дистанція 21км – коєф. 2 Дистанція 42км – коєф. 3 Біговий етап спринт(триатлон) – коєф. 1,5 Біговий етап олімпійка(триатлон) – коєф. 2 Біговий етап триал(триатлон) - коєф. 1 

5. НАГОРОДЖЕННЯ

 

5.1.  переможці Ліги (1 місце серед чоловіків та 1 місце серед жінок) отримують поїздку на закордонний марафон. Організатор самостійно приймає рішення щодо визначення місця марафону, на який поїдуть переможці. Організатор сплачує вартість реєстрації, проживання на три доби, та переліт з Києва до місця старту і в зворотньому напрямку. Приз не може бути подарований іншому або обміняний на кошти. Переможці також отримають призи від організаторів. 5.2. Призери ліги ( з 2 по 10 місце)  отримають пам’ятні призи від організаторів, безкоштовні реєстрації на всі заходи Start Dnipro League 2020, інші привілеї при триманні стартових пакетів та участі в заходах. 5.3  Учасники, що посядуть місця з 11 по 20 в рейтингу Ліги отримають знижку 50% на всі заходи Start Dnipro League 2020, інші привілеї при триманні стартових пакетів та участі в заходах.  5.4. Під поїздкою на марафон мається на увазі оплачена реєстрація на змагання, переліт, та проживання 3 ночі ( на одну людину). Організатор не сплачує кошти за 
оформлення візи, біометричного паспорту та інші видатки ,що не визначені даним положенням.

 

6. ПРОТЕСТИ І ПРЕТЕНЗІЇ

 

6.1.1 Учасник має право подати протест, що впливає на розподіл залікових балів рейтингу протягом 3-х днів після заходу в день заходу після оголошення попередніх результатів на сайті. 6.1.2 Протести подаються на електронну адресу startdnipro@gmail.com з зазначеними контактними даними та інформацією. 6.1.3. Протест приймається лише від учасника змагань. 6.1.4 Відповідь на протест надається протягом 24 годин з моменту отримання. 6.2. Претензії: 6.2.1. Учасник має право подати претензію протягом 3 (трьох) днів після закінчення заходу. Претензії відправляються на електронну адресу  При подачі претензії необхідно вказати наступні дані: прізвище та ім'я (анонімні звернення не розглядаються); зміст претензії (в чому полягає претензія); підстави для претензії (фотографії, дані з особистого хронометра, суб'єктивна думка та ін.). 6.2.2. Протягом 24 годин з моменту отримання претензії комісія готує офіційну відповідь, яка направляється на електронну адресу, з якої була подана претензія. 6.2.3. Приймаються виключно ті претензії, які не можуть вплинути на результати змагань. 6.2.4. Претензії та протести приймаються тільки від учасників змагань.

 

7. ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

 

7.1. Кожен учасник, реєструючись на змагання, автоматично дає свою письмову згоду на використання його особистих даних, фото-, відео-, аудіоматеріалів з його участю для рекламної діяльності або в інших цілях організаторами без узгодження з ним і без права повного чи часткового відшкодування в будь-якому вигляді. 
 
 
  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2019 STARTDNIPROLEAGUE. Сайт создан на Wix.com

  • Facebook Social Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now